Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2018

Kredilerin geri çekilmesi, bankaların sunduğu hizmetler sonrasında en çok kullanılan yöntemlerin ön plana çıkmaya devam ediyor. Son yıllarda artan kredi ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların kredi yöntemleri özellikle son yıllarda artmış ve yerli bayanlara kredi verilmesi birçok kredi imkânı sağlamıştır.

Denizbank‘ın ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında sunduğu kredi imkanları hakkında konuşmak istiyoruz. Bankanın özellikle ev hanımı için sunduğu bu kampanyanın limitinin 15 bin TL olarak belirlendiğini size belirtmek isteriz. Özellikle 36 aya kadar vadeli banka, bu konuda bazı teminat istemektedir. Bu teminatlar arasında eşinizden birisi ve aile üyelerinden biri sizin için kefil olmalıdır.

ING Bank, ev hanımlarına kredi veren kredi verenler arasında başka bir banka olarak öne çıkıyor. ING Bank’ın son yıllardaki yatırımları giderek müşteriler için cazip hale geldi. Özellikle, kredi kullanmayanların ihtiyaçlarını karşılamak için kredi hazırlayan ING Bank’dan çekilmek isteyenler, yapmaları gereken en yakın ING Bank şubesine gidecek. Bankaya giderseniz, kredi geçmişinize bakarsınız ve üst limit belirlenecektir.

Yapı Kredi Bankası, kredi verenler arasında yerini ev hanımlarına bulmaya başladı. Özellikle şube olarak büyüyen bankalar arasında yer alan Yapı Kredi, kısa bir süre önce yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Ev kadınlarının giderek pazarda istihdam edildiği ve ihtiyaçlarını karşılamak için krediye ihtiyacı olduğu için Yapı Kredi bu konuda en dikkat çekici banka haline geldi. Düşük faiz oranları ile, ev kadınlarına kredi veren bankalar arasında bulunan bankanın şubesi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinme şansınız olacak.

Kategori: Denizbank, ING Bank, Krediler, Yapı Kredi Bankası