Ev Hanımına Kredi Kartı Veren Bankalar

0
129

Kredi kartları gündelik hayatta, taksitle, fatura ödemelerinde veya nakit avanslarda gerektiğinde kullanılır. Kredi kartını düzenli olarak kullananlar, çok kullanışlı buluyorlar. Bankaların çıkardığı kredi kartları için tüketicilerin belirli koşulları yerine getirmesi gerekir. Bu yazıda, kredi kartı veren bankalar olarak tüketicilerden birisi olan ev kadınlarını arayan ev kadınlarını bilgilendirmek için yazdığım yazıda, arayan koşulları ve nasıl başvurucaklarını kartın düzenleyen banka kimin ev hanımına anlatacağım.

Ev hanımlarının kredi kartlarını alabilmesi için bankalardan kârlı gelir elde etmek gerekiyor. Bu gelir kira geliri, faiz gelir, maaş baba, ispatlanmış bir bankaya sunulabilen ve bankaya sunulabilen bir gelir olması gerekir. Bankalar tarafından aranılan kişinin kredi kartı limiti bankalar tarafından doldurulduğunda faturayı ödeyemezsem kahya sahibinden nasıl ödeme yapabilirim? Sonuç olarak, kredi kartları limitlerini ve ihraç şartlarını belirleyen bankalar değildir. Gelire göre, kredi kartı limiti verildiğinde, yeni tüzük adına yeni bir kredi kartı verilmez; her tüketici limitine artık kredi kartı verilmez.

Bir kredi kartı satın almak isteyen bir ev hanımı için en kolay yol, bir kredi kartı çıkarmaktır. Bu şekilde banka size bir kredi kartı verebilir. Belirli koşullar ve işlemler ile uğraşmak zorunda kalmadan, kredi kartınızı alabilir ve kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce bankalarda hiç çalışmamış, yerleşik olmayan, krediye uygun olmayan bir Türk lirası için bir kredi kartı başvurusu yaparak yeni bir kredi kartı edinmek çok zor hatta imkansız. Aksine, düşük bir kredi notu var, ancak düşük kredi kartı limitleri ve ödeme zorlukları, takip eden bir kredi kartı veya kredi kartı ile bir ev hanımı, yoksa yeni banka ya da kredi kartı vermeyecek hiçbir banka yok. Çünkü daha önce kullandığınız kredi kartları takip edildi ve kara listeye alındı.

CEVAP VER