En Uygun Otomobil Kredisi Veren Banka 2018

0
153

Güzel bir arabaya sahip olmak istiyorsun ancak yeterli paranız yok ve beklemek istemiyorsunuz. O halde, uygun bir araba kredisi olan bir arabanız olabilir. Fakat rastgele bir arama yapmadan araç kredileri çekmemek gerekir. İdeal kredi sunmak için iyice araştırılmış ve değerlendirilen, uygun bir aylık ödeme yapmış ve düşük kredi maliyeti olan bir banka bulmak önemlidir. Bu yazıda en uygun otomobil kredisi sunan bankalar hakkında yazıyoruz.

Sıfır Kilometre ve İkinci El Otomobil Kredisi

İkinci el araç kredisi alabileceğinizi bilmeniz gerekiyor, sadece sıfır kilometreli bir araba değil. İki kilometre otomobil bankası genellikle aracın değerinin% 75’ini verir. İkinci el otomobil, aracın kredisinin% 50’sini veriyor. Ancak ikinci el araba kredilerinde 5 yaşına kadar otomobil kredileri verilirken Şekerbank gibi bazı bankalar 10 yaşına kadar verebilirler. Ayrıca unutulmamalıdır ki, otomobil kredileri için azami ödenek 48 aydır.

Garanti Bankası Otomobil Kredisi

Satın almak istediğiniz otomobil için kredi kullanacaksanız, Garanti Bankası’ndan otomatik bir kredi alırsınız. Garanti Bankası, otomobil kredisinde üç model sunmaktadır. Bu krediler aracın farklı yaşlarda araba satın almasına izin veriyor ve kesinlikle beş yaşına kadar sıfır araç ya da ikinci el araç sürüyor. Bir sıfır kilometreli otomobil için% 1.35 faiz oranı ve 48 ay vade ile, 1 ile 5 yıl arasındaki ikinci el bir otomobil,% 1.39 faiz ve 48 aydır ve% 1.39 faiz ve 48 ay vade ile ikinci el otomobiller arasında 6-10 yıl Kredi.

Akbank Oto Kredisi

Akbank’ın otomobil kredisinde arabanın değerinin% 70’i 50 bin TL, otomobilin% 70’i 50 bin TL’dir. 50 ve faiz oranı% 1.27 olup, 48 aya kadar vadeli olmaktadır.

Eng Otomobil Kredisi

Bankadaki otomobil kredisinde sıfır veya ikinci el ayrımı yoktur. Otomobil sıfır kilometredir ve 5 yaşına kadar ikinci el bir otomobil ise, kredi sağlar ve faiz oranı% 1,04 olarak hesaplanırken, vadesi tüm bankalarda olduğu gibi 48 aydır.

CEVAP VER