Düğün Sonrası Altın Bilezikleri Nasıl Koruyacağız Diyenlere Süper Fikirler

0
123

Düğünden sonra her evli çiftin en büyük sorunlarından biri düğünde düğün mücevheratının kullanılmasıdır. Bu mesele şu anda ciddi bir sosyal sorun haline geldi; Bu konuyu ele almaya ve düğün sonrasında altın bilezikleri korumanın yolları hakkında birkaç fikir vermeye karar verdik.

Yatırım yapmak

Bilindiği üzere gelinlerimiz, özellikle düğün sonrası yakın gelecekte, kısa süre içinde başka bir düğün davetiyesi veya bir cemiyete için neredeyse imkansızdır, çünkü genellikle bir mobil kuyumcu olarak gitmek ister. Şırıngaların konuyu kişiselleştirmediğini ve her kadının aynı şeyi düşünmesini bir kez daha hatırlatayım. Eğer tekrar pozisyonumuza dönersek; Altını nakde çeviren ve uzun vadeli borç getiren ve zararları açıklamayan şirketlerin hisse senetlerinden satın alabilirsiniz.

Ev – Arazi Edinme

Düğünde kime, ne kadar altının giyildiğini bilmiyoruz; Ortalama 35-40 bin TL değerinde hediye alan çift; Bu altını altın, kara vb. Yatırım yapmak akıllıca bir iş olacaktır. Ne kadar çok giyerseniz seçin; Elinizdeki miktara göre her türlü araziyi bulabilirsiniz. Damatlarına küçük bir öneri olarak tekrar; Eğer bunu damada yapmaya söz verirseniz işiniz biraz daha kolay olacak.

Altın Hesabı Açma

Altın olarak tutmak isteyenler için, bankalardaki altın hesaplarını öneririz. Böylece altın hırsızlığa karşı korunacak. Bununla birlikte, parlak düğünlere gitmek olasılığı kaybolacaktır.

Ödünç vermek

İnsanlar olarak biz nihayetinde sosyal varlıklarız, bu yüzden arkadaşlarımızla, akrabalarımızla, komşularımızla bir ilişki içindeyiz. Tabii ki, bazıları bizim için biraz daha ortaya çıkacak ve bizim için yerler farklı olacak. Bu şekilde, sadık olanlara ve size en yakın arkadaşınızdan, kendisine ödeyebileceğinize inandığınız paraya ihtiyacı olanlara borç verebilirsiniz. Ve dostunuzu bankaya faiz ödemesine engelleyeceksiniz ve altını nereye saklayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bilezikleri maddi açıdan korumanın yollarından söz ettikten sonra, ben bilezik açgözlülüğüne karşı alınabilecek önlemlerden bazılarını konuşalım;

Kasa alma

Bunun en basit çözümlerinden biri evde bir kasa almak ve kuyumcunuzu bu mağaza içinde tutmaktır. Bunun için mini gardıropu değerlendirebilirsiniz. Yuvanızı evinizin durumuna göre gizli bir yere yerleştirebilirsiniz.

Banka Mevduatını Kullanma

Kasa durumu evinizde sizin için tehlikeli ise; Bu bağlamda bankaların bankalarını da kullanabilirsiniz. Küçük miktarlarda ödeme yaparak; Altınını altın tutabilirsin.

Yurtiçi Gizli Kubbelerde Depolama

Her nasılsa, altınlarınızı burada tutabilir, hırsızlarınızın evinizde nerede düşünemeyeceğini düşünerek bu konuyu alt üst edersiniz (bu kesinlikle yatak odasında bulunan şifonyer çekmecedir!). Arasında check-in yapmak için bir yararı var. Özellikle eve girip çıktıktan sonra.

CEVAP VER