Denizbank Lise Mezunu Eğitim Programı 2018

Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren Kuruluşlar arasında yer alan Denizbank, artan sermayesi ve artan müşteri portföyü ile ülkemizin en gelişmiş bankalarından biridir. Klasik bankacılığın yanı sıra yeni nesil bankacılık kavramını benimseyen Denizbank, her yerde bankacılık işlemleri geliştiriyor ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmanın yollarını arıyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve bankacılık sektöründe son derece modern bir bankacılık anlayışı göstermek için düzenli olarak her yıl personel alıyor. Denizbank, memurların merkez ve şubelerindeki personel alımlarında yardımcı ve lisans personelini istihdam etmektedir. Denizbank, bu personellerin yanı sıra ortaöğretim mezunlarını, en azından bir lise mezuniyet eğitimi programına başlamış oldukları hükmüyle de istihdam edebilir.

Denizbank tarafından düzenlenen eğitim programları çerçevesinde, birçok bankanın ülkemizde yeni başlattığı uygulamalardan biri olarak, yeni nesil bankacılık da dahil olmak üzere birçok eleman alımı hedeflenmektedir. Denizbank’ın gerçekleştirdiği eğitim programı kapsamında telefonda satış eğitimi programına başvurulmaya başlandı. DenizBank en az lise mezunu eğitim programına başladığına göre DenizBank, eğitim programının sonunda sunacağı istihdam faaliyetlerine uygun olarak DenizBank personelinde çalışmaya başlayacak. Denizbank tarafından geliştirilen programlardan bir tanesi, satış eğitim programına telefonla başvurmak ve banka tarafından düzenlenecek eğitimlerde başarılı olmaktır.

Eğitimin tamamı çerçevesinde başarılı olan Banka personeli, Denizbank Genel Müdürlüklerinde en yakın banka şubeleri ile birlikte gerektiğinde istihdam edilebilir. Finans sektörü, diğer sektörlerden bakıldığında stres varlığına tepki olarak temiz ve istatistiksel olarak anlaşılmış bir anlayışı ortaya koyan mesleklerden biridir. Bunun için, bankacılar olmak isteyen personelin kendisini geliştirebileceği kadar hümanistik yetenek ve beceriye sahip olması da gerekiyor. Nasıl? Diksiyon, kostüm ve dış görünüş, iletişim becerileri ve mesleki alışkanlıklara dikkat etmek çok önemlidir. Denizbank eğitim programında başarılı olabilmek için bu konuyu dikkate alan bankacılık personeli adaylarının başka ihtiyacı yoktur. Programlara katılmak için en yakın Denizbank şubesine gitmek yeterlidir.

 

Bir cevap yazın