Denizbank Kredi Başvurusu

Sberbank Grubunun bir organizasyonu olan Rusya’nın en büyük bankası olan Denizbank, müşterilere en hızlı krediyi sağlamak için banka şubeleri ve birçok bankacılık kanalı tarafından kredilerin kullanılmasında aktif olarak yer almıştır. Bu makalede, Denizbank kredi başvurusu, faiz oranları ve kredi başvuru kanalları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

Denizbank şubelerinden kredi başvurusu

Denizbank’ta kredi kullanmanın en bilinen ve klasik yöntemi banka şubeleridir. Kredinin, kredinin kullanıldığı günde kredi notlarının kullanımı için uygun olması halinde yapılması gereken kredi notu istihbarat çalışmasından sonra gelir tablosu ve kimlik bilgisi için başvuruda bulunuyorsanız, krediyi alırsınız. Denizbank’ın şubelerinde yapılacak kredi başvurularının, başvuranın kredi notuna göre bir garantör veya ipotek isteyebileceğini lütfen unutmayın.

Denizbank Web’de Kredi

Bir başka kredi başvuru rotası Denizbank’ın web adresinden alınacak. DenizBank, kredi kartının adının altındaki menüden kimlik bilgilerini ve cep telefonu bilgilerini girdikten sonra 5 dakika içerisinde bir kredi başvurusu onaylama e-postası hazırlayacaktır. Kredi talebiniz onaylandıysa, Denizbank müşterisi kredi hesabınıza aktarılacaktır. Denizbank müşterisi değilseniz, kredi başvurusu için gerekli belgelerle Denizbank şubelerine gidebilir ve kredi onayını beklemeden kredi alabilirsiniz. Web uygulaması ile 48 aya kadar 55.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank Web’de, kredi faiz oranları 0,99 ila 1,59 arasındadır.

Mobildeniz Kredi Başvurusu

Mobil uygulama kullanarak bir kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için, cep telefonu uygulamanızı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. İndirilen uygulama ile Denizbank kredi başvurularını cep telefonunuzdan yapabilir ve krediniz onaylandıysa, kredi talebinizin miktarı gün içerisinde hesabınıza aktarılır.

SMS ile Kredi Uygulaması

Denizbank kredi başvurusu için başvurabileceğiniz bir başka yol SMS kredi uygulamasıdır. Cep telefonlarının mesaj bölümüne CREDIT girdikten sonra bir boşluk bıraktıktan sonra, TC Kimlik numarasını girip 3280’e mesaj göndereceksiniz. Cep telefonundan alınacak kredi başvurusu kredi sorgusu tarafından onaylandıktan sonra, bir kredi onayı Yanıt tekrar cep telefonunuza gelecektir. Kredi onaylanırsa, Denizbank şubelerine gidebilir ve kısa sürede kredinizi alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı

Kredi başvuruları, Denizbank telefon müşteri hizmetleri aracılığıyla da yapılabilir. Kredi başvuruları için DenizBank Telefon Bankacılığı ile 0800 222 0 800 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz. Krediniz onaylanırsa, kredi başvurusu hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Bir cevap yazın