logo

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank’ın yakın zamanda kredilerle ilgili yaptığı kampanyalar, internetteki en merak uyandırıcı soruların ön plana çıkmaya devam ediyor. Bu bağlamda, bugün size garantör olmadan Denizbank kredi sistemi hakkında bilgi vermeye başlayacağız.

Bankalar son yıllarda çok güçlü adımlar attıktan sonra, gelir belgesi olmayan ve garantör olmayan az sayıda bankanın bulunduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Artan kredi talebine rağmen, müşterilerinin geçmişiyle ilgili tüm bilgilere ulaşmak isteyen bankalar kredi verme konusunda bir sürü belge talep etmeye başladı. Bununla birlikte, bazı istisnai koşullar nedeniyle sizin için en önemli bilgiler hakkında size bilgi vermek istiyorum.

Denizbank, bu konuda garantör olmayan gelir garantisi vermeyen bir banka olarak fark yaratmaya çalıştı. Bazı durumlarda zor durumda olan, gelirlerini ve giderlerini beyan edemeyen müşterileri listenin başında tutmak istemektedir. Garantör talep edildiğinde bile müşterilere kredi sağlayan banka, bu sistemi 7 bin TL’ye sınırlıyor.

Ancak, 7 bin TL’ye kadar kefaleti olmayan Denizbank kredisi, bazı bankaların bu alandaki yeni kampanyalar başlatmasına neden oldu. Bu durum karşısında birçok müşteriye ev sahipliği yapan Denizbank, bu konuda başarılı bankalar arasında yer bulmaya başladı.

Ancak, DenizBank, kredi kartlarını borç belgesi olmadan incelemek isteyenlerin kredi geçmişlerini inceleyerek, DenizBank’ın borç verdikleri aşırı risk puanlarına sahip müşterilere bu krediyi vermeyecektir. Gelir belgesi olmaksızın kredi almak isteyen Denizbank müşterileri, açık sarı renkte bir Findeks kredi notuna ve 1500 kredi notuna sahip olmalı. Bu kriterleri karşılayanların bu krediyi geri çekme olanağına sahip olacaklardır.Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: