Creditwest Bank Personel Alımı 2018

Creditwest, Kıbrıs’taki ilk bankacılık servis sağlayıcısıdır ve Creditwest Bank hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Bankacılık işlemlerini varlığının ilk günü müşterilerine sunan banka, banka şubesini açarak başarıyla kurulmuştur. Açılan her şube için, çeşitli departmanlardaki personele ihtiyaç duyan Creditwest Bank, KKTC’de personel alımı konusunda yeni bir bildiri yayınladı. Buna göre, bankada çalışmak isteyen çalışanların KKTC ülkelerinde atanacak ildeki banka şubelerinin ve farklı bölümlerin atanması hakkında ayrıntılı bilgi verilmekte ve çalışmak isteyenlere gerekli ifadeler verilmektedir.

Adaya hizmet veren Creditwest Bank, bankacılık sektörünün ilk üyelerinden biri. Creditwest Bank, finansal sektöründe kalite ve güvenilir bankacılık anlayışı ile yeni personeliyle bu hizmetleri sürdürmek istiyor. Banka, personel tarafından yapılan ihale duyurusunda, müşterilerinden gelen talepleri esasen Gazimağusa, Girne, Güzelyurt ve Lefkoşa’daki Merkezi olmak üzere 14 farklı banka şubesine cevap vermektedir. Creditwest Bank KKTC personelinin işe alım ilan edilmesi ile, olasılığı değerlendirmek isteyen banka, başarılı oldukları takdirde nihai sonucu belirlemek için bankanın insan kaynaklarıyla görüşülecek olan ilk kez yazılı bir incelemeye tabi tutulacaklar.

Bankacılık sektöründe faaliyet gösterebilecek herhangi bir üniversiteden mezuniyet isteyen banka, Creditwest Bank’da çalışmak isteyen personel için yazılı sınav yeterliliğini arıyor. Creditwest Bank, bankaların yalnızca bilgi ile değil, aynı zamanda görünüm, sadakat, iletişim becerileri ve kalite, güvenilir ve donanımlı banka personeli ile de ilgilendiğini bildirdi. Creditwest Bank, yazılı ve sözlü bildirimlerle başarılı bir şekilde çökertilen ve bankacılık kariyerinde ilk kez başlattığı Creditwest Bank’ın kredi itibarı ile yaşamış bireylerin bankasının bir parçası haline geldi. Dünyanın en güzel ülkeleri arasında yer alan KKTC’de yeterli bankacılık donanımına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, çalışmak ve hayatınızı devam ettirmek isterseniz her ikisini de yapmanız gerekir.

Bir cevap yazın