Borsada Keriz Silkeleme

Borsayı algoritma ile karşılaştırabiliriz. Çünkü bu çözümü zor ve emek gerektiren bir pazar. Bazı uyandırıcılar borsada, doğru bilgiye sahip olmadan oradan para ile doldurulan, bir borsada zengin olmanın hayalini kurduğu hayatı yaşama istekliliği ile dolu olan ticaretle ticaret yapıyor ve yatırımları bir gece kayboluyor. Web sitemizde daha önce yayınladığımız Borsa Eğitimi ve Hisse Senedi Piyasası ile nasıl para kazanacağız? Yazımızda belirttiğimiz gibi borsanın bilgi birikimi ve deneme yanılma yoluyla öğrenilmesi karlı bir yöntemdir. Borsada yaptıklarından sonra borsa milyarderi olarak adlandırılan Warren Buffett, George Soros, Jim Rogers, John Paulson gibi isimlerin borsa başarı makalelerinde okuduğunuzda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Bu yazıda kurt borsacılar tarafından kısa sürede çok para kazanmanın hırsını bilen Borsada Keriz Silking hakkında konuşacağız.

Safkan soygun nasıl yapılır?

Diyelim ki, borsadaki dalgalanmanın borsamıza özgü bir teknik olduğunu söylüyoruz. Diğer dünya pazarı değişimlerinde böyle bir açıklama duyamazsınız. Halka açık, düşük değerli hisse senetlerinin fiyatlarının çok yakında yükselebileceği hükmüyle oyuncak aracılık satışı olarak tanımlayabiliriz. Şimdi Keriz Silkelemeyi’ye bir örnek verelim. Kurt borsa bayileri, düşük halka arz oranları ve piyasalarda düşük değerli hisse senedi havuzu biriktirir. Bu hisse senetlerinin satıcıları da aynı erkekler olduğundan yapay olarak stok değerini kademeli olarak artıracaktır. Belirli bir fiyattan sonra fiyat artışı durdurulur.

İkinci aşamada, bu süreç, düşük değerli hisse senetlerinin kısa sürede değerleneceği ve fiyatlarının çok artacağı haberi yaymaya başlıyor. Ekonomi sitelerinde, makalelerde, borsa dergilerinde reklam yapıyorlar. Bu arada, bu stokları toplayanlar aracı kurumlar vasıtasıyla devreye sokulur ve oyuncak brokerlerinin beynini, hisse senedinin geleceği ne kadar parlak olacağı fikriyle yıkamaya başlarlar. Bu yüzden onu bir çeşit olta takma hattı olarak değerlendirebiliriz. Gazze gelir gelmez zengin olma hayaliyle yükümlü olan oyuncak borsacılar fiyat yükseltilir ve daha da yükseleceği düşüncesiyle bu stokları almaya başlarlar. Havuzdaki stoklar bittiğinde, işlem başarıyla tamamlanacaktır. Havuzda hisse senedi yoksa, hisse senedi yavaş yavaş gerçek değerini bulmaya başlar, yani eski fiyatına düşecektir. Böylece, sözde denilen düşük değer stokları şişkin stoklanmayacak stokları oyuncak borsa elinde patlayacak.Mersis no nedir

Bu hisse senedi komisyoncuları meriiz’i çağıran tuzaktır. Bu işi organize edenlere sadece çalkalayıcılar denir. Böyle bir hataya düşmemek için borsayı incelemek ve ciddi aracı kurumlarla çalışmak gerekiyor. Aksi takdirde, elinizdeki akümülatörler çok kısa sürede buharlaşacaktır.

Bir cevap yazın