Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar 2018

Borç Transferi Kredisi nedir?

Bir borç transferi kredisi, bankaların müşterilerine sunduğu kredi ürünlerinden biridir. Borçlarını ödemek ve bu nedenle borçlarını biriktirmekte zorluk çekenler, borç transfer kredileri kullanıyor. Kredi transferi kredisi alan kişi, birden fazla yerdeki borçları, kredinin yalnızca bir kez kullanıldığı bankaya aktarır ve transfer transfer kredisini alır.

Borç Transferi Kredisi Nasıl Elde Edilir

Borç transferi kredisini kullanan banka, borçların başka yerlere kapanmasını ve bu kredi için müşteriden ödeme makbuzunun talep edilmesini ister. Kredi transferini alan banka, kredi müdürünün borcunu ödeyerek ödeme makbuzunu bankaya verir. Kredi transferi kredisini kullananlar, bu krediden ötürü birden fazla borç yükünden kurtulacak ve tek bir borçlu olacak ve sistematik olarak borçlarını düzenli olarak ödeyecektir. Bu nedenlerden dolayı, borç transfer kredisi tüketicilerin en çok kullandığı kredi ürünlerinden biridir.

Hangi Bankalar Borç Transfer Kredisi Sunmaktadır?

Doğru ödeme koşulları ve faiz oranları ile kredi transferi yapan bankalar; Garanti Bankası, QNB Finansbank, Denizbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Akbank ve Vakıfbank gibi hemen hemen tüm bankalar borç transferi kredileri sağlamaktadır. Tüketicinin dikkat etmesi gereken şey, bankaların kredi transferi kredisi kampanyalarını ve en uygun şartlarda borç transferi kredisi veren bankayı takip etmeyi tercih etmesidir. Bankalar ara sıra bu yönde kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalar bankaların web sitelerinde ve görsel veya yazılı basında izlenebilir.
Borç Transferi Kredisi Nasıl Kullanılır?

Borç transferi kredisi ile ihtiyaç kredisi, araç kredisi ve kredi kartı transfer edilebilir. Bununla birlikte, Finansbank’ta konut kredileri, alacalı mevduat ve borçları devredemezsiniz. Borçlarınızın tamamı, karşı banka adı verilen diğer bankaya aktarılabilir. Bununla birlikte, ekranınızda gösterilen miktardan daha azını aktaramazsınız. EFT’lerinizi borç transfer bankanız ve diğer bankalarınızdan ücretsiz yapabilirsiniz. Karşı bankaya yaptığınız EFT işleminden sonraki bir sonraki iş günü, diğer bankanın hesabına yapılır. Bankanızın ekranında gösterilen kredi tutarını banka kredi kartı numarasına gönderdiğinizden başka bir şey yapmanız gerekmez. Ancak, borç borcu için bir havale yaparsanız, ödemeyi onayladıktan ve ödeme makbuzunu aldıktan sonra diğer banka şubesine başvurmanız gerekir.

Bir cevap yazın