Türkiye’nin en çok kullanılan bir diğer kredi kartı ise Garanti Bankası’na ait olan Bonus kart. Kullanıcı yönünden hayli kalabalık bir kitleye sahip olan Bonus Kart ile ilgili internette en çok sorulan sorulardan biri ise kredi kartının şube kodunun nerede yazdığı.

Bonus kredi kartının şube koduna ulaşmanız için birkaç farklı yol bulunmakta. Öncelikle, kredi kartının ön ve arka yüzüne göz atmanın bu yollardan biri olmadığını belirtmiş olalım. Kredi kartınızın şube kodunu zahmetsiz bir şekilde öğrenmek isterseniz, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hesabınıza girmeniz yeterli.

İnternet bankacılığı konusunda da en etkili bankalardan olan Garanti Bankası, mobilya da internet şubesi aracılığı ile sizlere hemen hemen her hizmeti sunmakta ve aradığınız çoğu bilgiye bu platformlardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kredi kartınızın şube kodunu öğrenmek için ise, internet veya mobil bankacılık hesabınıza giriş yapıp ‘’Hesabım’’ başlığına tıklamanız yeterli. Gerekli bilgileri burada bulabilirsiniz.