Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

0
206

Zaten tüketici olarak kullandığınız veya kullanmaya devam eden kredi kartlarının nöbetçiyseniz veya kredilerinizi takip ettiyseniz bankalar size kredi veya kredi kartı vermeye başlayacaktır. Bu genellikle, kişinin bozduğu kredi kartı borçları veya kredi taksitlerinden kaynaklanmaktadır. Bu aşamada yaşayanlar bozulacak ve kara listeye alınacak ve kredi veya kredi kartlarını 5 yıl süreyle kullanamayacaklar. Başvuru kredilendirilmediğinde, başvuruları her zaman negatif olacaktır. Kredi derecenizi yükselttiğinizde, gelecekteki bir sonraki adım imkansız olacaktır.

Kredi notunu yükseltmek isteyenler tarafından kullanılan taktiklerden biri, bloke kredi kartları sunan bankaları bulmak ve bu bankalardan bloke kredi kartı satın almaktır. Alınacak kredi kartında düzenli ödemeler yaparsanız, birkaç ay sonra kredi notunuz hızla yükselir. Bloke bir kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyenler için gereklilikler var. Bu koşullardan herhangi birinin ardından daha önce kullanılan kredi kartı veya kredi kartı takip edildiyse, izlenen borçlarınızın kapatıldığını ve bankanın sisteminden kapalı olarak gösterilmesi gerekiyor. Aşağıdaki krediniz yoksa, ancak yine de takip ettiği görülüyorsa, derhal bankanızdan gerekli düzeltmeleri yapmasını ve düzenlemenin yapıldığından emin olun. Aksi takdirde, bankalar bu bilgileri yıllarca saklarlar.

Bunu yaptıktan sonra bloke bir kredi kartı almak için herhangi bir engel yoktur. O zaman Türkiye Ekonomi Bankası tarafından verilen bloke kredi kartı Kuveyt Türk tarafından verilmeye başlandı. En yakın bankanızın bankasına gidebilir, gerekli ayrıntılı bilgileri alabilir ve bloke edilen kredi kartınızı kısa sürede hazır alabilirsiniz. En az 2000 liralık kredi kartınız için, 50000 lira pahasına kredi talep edebilirsiniz. Bu garantilere bağlanacak kredi kartı bu koşullar altında verilecektir. Bloke, verdiğin teminata kalmış. Sonuç olarak, harcama yapmak veya sınırı doldurmak için harcamak istediğiniz kartı elde edemezsiniz. Unutmayın, kredi puanınızı yükseltmek için kartı alıyorsunuz ve bankalardan yeni kredi veya kredi kartınızı kullanabilmek için.

Her zaman, bankaları ihraç eden bloke kredi kartı olarak değişen koşullar vardır. Bahsettiğim gibi, bankaların şubelerinden öğrenmek mümkündür. Bu bilgi, hangi bankanın işlemde yer aldığını bize bildirirseniz çok fazla kişi tarafından kullanılabilir ve blok kartı uygulama bölümünü yorumlar bölümünden kabul eder.

CEVAP VER