Bankaların Emekli Maaşı Taşıma Promosyonları

0
338

Devlet, bankalardan emeklilere promosyon çalışması yapabilecek emeklileri kendi bankalarına çekmek için farklı tanıtım faaliyetlerine girmiştir. Bu yazıda, bazı bankaların emekli aylıklarının terfi ettirilmesine ilişkin bazı bilgiler verilecektir.

Akbank: 500 TL veya daha fazla emeklinin maaşlarının bankaya yatırılması koşuluyla Akbank, Axess kredi kartlarına 300 TL çip para ödüyor. Ancak, bu hediye bir defada promosyon ödememek ilkesine dayanıyor ancak her ay 50 TL ve 6 ay devam ediyor. Akbank emekliliklerini kendi bankalarına devreden emeklilerden havale ve EFT ücretleri almaz.

Garanti Bankası: Garanti Bankası, 3 yıllık bir taahhüt karşılığında maaşlarını kendi bankalarına, o günkü fiyatla çeyrek altın değerine kadar çıkaran emeklilik aylığı yatırımları yapıyor. Buna ek olarak, emekliliklerini kendi bankalarına devreden emeklilere para transferi veya EFT ücreti almazlar.

Denizbank: Denizbank, maaşlarını kendi bankalarına havale eden emeklilere 3 yıllık taahhüt karşılığında 300 TL öder. Aynı zamanda ücretsiz EFT ve banka havalesi sunmaktadır. Maaşlarını kendi bankalarına veren promosyonlar Denizbank, bununla bitmiyor ancak emekli aylığı için% 25 nakit indirimli emekli kasa ve 125 lira elektrik ödülünden emekli aylığı için sert para ödemesi yapıyor.

ING Bank: ING Bank, maaşlarını kendi bankalarına devreden emeklilere 4 yıl taahhüt karşılığında iki çeyrek altın veriyor. Yine ING Bank, ücretlerini bankalarına götürecek olan emeklilere bir altın üç çeyrek daha verir ve 10.000 TL veya daha fazla kredi kullanır.

Şekerbank: Şekerbank’ta kendi bankalarının 3 yıllık taahhüdüyle 300 TL vaat taahhüt eden maaşları. Ayrıca, maaşlarını bankalarına havale eden emekliler, 2,400 TL bedelsiz ve sıfır faizli bir tüketici kredisine sahiptir. Sonunda EFT ve havale ücretleri emekli müşteriler tarafından ödenmez.

TC Ziraat Bankası: TC Ziraat Bankası, maaşlarını kendi bankalarına taşıyan emekli maaşları için Türk Telekom, Avea ve Digitürk kampanyalarını düzenlemekte ve bu ürünlerde% 40’a kadar indirimler sunmaktadır. Diğer promosyon kampanyaları, kredi kartlarındaki yıllık ücretler, EFT ve havale ücretleri için ücretsizdir.

Burgan Bank: Burgan Bank, maaşlarını kendi bankalarına taşıyan emeklilere 3 yıllık taahhütler için 200 TL öder. EFT ve banka havalesi için ayrıca bir ücret alınmaz.

Yapı Kredi Bankası: Yapı Kredi Bankası, maaşlarını kendi bankalarına götüren 300 yıllık bir emeklilik maaşını 3 yıllık bir taahhüt karşılığında sunmaktadır. Buna ek olarak, EFT ve transfer ücretleri maaşlarını bankalarına havale eden emekli müşteriler tarafından ödenmez.

CEVAP VER