Bankada Unutulan Parayı Sorgulama

Bu yazıda size unutulmuş bir para soruşturmasının nasıl yapılacağını anlatacağız.

Bankanızın paranızı unuttuğunu merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyarak bu meraktan kurtulabilirsiniz. Artık şimdi bankalarla çalışmak zorundayız; Bir işe girdiğinizde sizden bankanızdan bir hesap açmanız istenecektir, istemeden bu bankadan bir hesap açmanız gerekecektir.

Bu dönemde bankayla iş yapmayacağımı söyleyemezsiniz, çünkü bir şekilde bankaya ihtiyaç duyacaksınız. Bu hesapları açarak banka hesaplarınızı geçmiş dönemlerde terk etmiş olabilirsiniz. Bu miktarı bilmediğin için umursamaz olabilirsiniz. Olay, bu noktada başlıyor. Örneğin, her kişi bankada 10 dolar unutursa ve tüm Türkiye’yi unutan insan sayısına ulaştıysanız, bankada çok iyi bir para miktarına sahipsiniz demektir. 10 yılı aşkın bir süredir banka hesabınızdaysanız, parayı unutun çünkü 10 yılın üzerindeki para mevduat sigorta fonuna transfer edilir. Size yakında vereceğiz bağlantı sayesinde bankada unuttuğunuz parayı sorgulayabileceksiniz.

https://www.zamanasimi.org/tbb.xhtml

Bu ismi girdikten sonra, hangi bankayı banka hesabınızı unuttuğunuza soyadınızı ve soyadınızı girerek ve güvenlik kodunu girerek soruşturma yapabilirsiniz. Bu adres sayesinde, hesabımın param ile bırakılıp bırakılmadığı, banka hesabı sorgusu, unutulmuş paranın nasıl kurtarıldığı, paranın unutulmuş olup olmadığı gibi tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Unutmayın, insanlık herkesi unutabilir demeyin. Hâlâ tüm bankalarda soru sormalısın, rahat ol.

Başlık:
Tarih:
Konu Adı:
Bankada Unutulan Parayı Sorgulama
Derecelendirme:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın