Bankalar, belirli dönemlerde bağlı oldukları Kredi Kayıt Bürosu’na yapılan tüm bankacılık işlemlerini gösteren raporlarını düzenli olarak gönderirler. Farklı bankalardan gelen bu bilgiler ışığında, kredi notları bireylerin veya kurumların bankacılık performanslarına göre belirlenir. Bankalardan kullanılan bankacılık ürünleri ve hizmetleri, zaman içinde yaşayacak olan zahmetli kişilerin veya kurumların geri dönüşüm ve kredi notlarını olumsuz etkileyecektir. Düşük kredi notuna sahip ve bankaların gözünde riskli olanlara kredi vermiyorlar. Günümüz dünyasında para bulmak için en kolay yollardan biri, kredi derecelendirmesi nedeniyle banka kredisi alamayan ancak acil bir para isteyenler, banka dışında para bulmak için alternatiflere gider. Bu yazıda, Banka dışında para bulmanın yollarını konuşacağız.

Banka Dışında Para Bulma

Bankalardan para alamazsınız, ancak bir kredi kartınız varsa, acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için biraz yardımcı olacaktır. Altın, bilgisayarlar, cep telefonları, kredi kartları gibi kıymetli eşyalar satın alarak ve bu malları tekrar satarak acil acil ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Diyelim ki bir kredi kartınız yok diyelim. Ardından, aramaları satın almak için aramayı yapmanız gerekecek.

Para Bulma

Tasarı ile birlikte alınacak beyaz eşya, altın, bilgisayar, cep telefonu vb. Gibi değerli eşyaları satın alabilirsiniz ve satın alınan malları satın aldığınız yere ya da birisine satarak nakit ödemek zorunda kalacaksınız Yoksa Bununla birlikte, tapu ve kredi kartıyla satın alınan elektrik ve elektronik eşyalar için satın aldığınız fiyattan daha düşük bir fiyat satmanız gerektiğini belirtmek isterim.

Cep Telefonu Kredileri

Bir banka bulmanın başka bir yöntemine gelelim. Cep Telefonu kredisi, son zamanlarda işittiğimiz para bulma metodu. Yalnızca faturalandırılmış hatlara uygulanan bir kredi hattı söz konusu olduğunda, bağlı olduğunuz operatör şirketinin kurduğu yeni cep telefonu satın alma kampanyasından yararlanırsınız. Mevcut fatura, çekmiş olduğunuz cep telefonunun taksitlerine eklenecektir. Bir cep telefonu satın almak paketini açmadan cep telefonu satıcısına satılabilir. Satın alma fiyatı da burada sunulacak.

Tefeciler’den Para Almak

Bu, asla onaylamadığımız para bulmak için son yol ve sizden uzak durmanızı önermiyoruz. Tefecilik. Para toplama araçlarından ödenecek para karşılığında faiz oranları çok yüksek oranlarda uygulanmakta ve yeni faiz oranları akla gelmeyecek ve duyulmayacaktır. Unutmayın ki, borç verenlerden para alıp fırınlardan çıkıp tüm eşyalarını alan çok fazla kurban var.