Bankalar; Tüketici odaklı yaklaşımla son yıllarda tüketiciler, hem müşteri sayısını hem de kârlılığını arttırarak, büyük oranlarda büyüme imkânı yaratmaya başlamaya giderek daha fazla anlamaya çalışıyor. Her geçen gün yeni bir kredi kampanyası, kredi kartı kampanyası, emeklilik kampanyası, sigorta kampanyası vb. Takip etmek gerçekten zordu. Bu konularda karşılaştırmalar yapmak için siteler kuruldu ve bu siteler tüketicilerin beğenisini kazandı. Bu makalede; Size bir banka tarafından tekrar tüketiciye sunulan yepyeni bir proje hakkında bilgi vermeye çalışacağız. ATM ‘altın satmak için … ATM’ altın Kuveytturk’u alabilecek tek bankadır Bunu biliyor muydunuz?

Kuveyt Türk Katılım Bankası; 1989’da özel bir finans şirketi olarak kurulan bankacılık, 1999 yılında bankacılık sektörüne geçiş yapan ve ülkemizdeki ve dünyadaki faizsiz bankacılık alanlarındaki faaliyetlerine devam eden bir bankadır. Banka’nın% 62 payı, ana ortağı olan Kuveyt ülke bankasına sahip olan Kuwait Finance House’dur.

ATM satma fikri, ilk etapta çok fazla talep görmeyecek bir proje gibidir; Tabii ki, bu konuda ATM altın alabilen tek banka olan Kuveytturk açıkça ön planda. O gitti; Bu proje, tüketicilerin memnuniyetle karşıladığı banka ATM’lerinden birçok altını sattı.

ATM’nin altını almak için ne yapılması gerektiği konusunda bazı bilgiler verelim. Her şeyden önce altın alabileceğiniz Kuveyt Türk ATM’ye “İşatikatik” denir. Herhangi bir Kuveyt Türk Sürecine giderek 1 gram altın veya Çeyrek altın alabilirsiniz. Üstelik, en iyi şey, bir Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterisi olmanız gerekmez olmasıdır. Processatik’e gidip kredi kartınızı veya ATM kartınızı kart sahibine koyduktan sonra şifrenizi girdikten sonra, Fizik Altın Satın Alma Bölümü’ne gideceğiz ve buradan satın almak istediğimiz altını seçeceğiz. Daha sonra, onay sürecimizi tamamladıktan sonra, İşlem, madeni paralar bankasından almak istediğimiz altın veya gram altının dörtte birini verecektir. İşlem çok basit. Altınınız IAR sertifikalı altın ile altın. Ancak hatırlatılmalıdır ki; Piyasa fiyatlarına bağlı komisyonlar nedeniyle daha pahalı, ancak acil olarak, düşünenler ve bunu yapanların hâlâ ihtiyacı var!