Anında Kredi

Bankalar, büyüyen ve her gün yeni yenilikler katan teknolojik gelişmeleri izleyen ve sistemlerinde en son yenilikleri kullananların ön planındadır. Bankacılık işlemlerinizi internet ve mobil bankacılık sistemleri sayesinde şubeye gitmeden şimdi yaptığınız yerden yapabilirsiniz. Bankalar, şubelerden yapılabilecek tüm işlemleri internet ortamına taşıdı ve müşterilerin daha hızlı bankacılık işlemleri yapmalarını sağladı. Bu yeniliklerden biri kredilerdir. Şubeye gitmeden bir anlık kredi hizmeti ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ve kredi tutarı aynı gün içinde hesabınıza aktarılabilir.

Anında Kredi

Banka şubelerinize, özellikle tüketici kredileri için gitmenize gerek yoktur. Bu tür banka şubelerine gitmek, sıraya girmek, kredi onayı vermek ve stres yaşamak zorunda kalmak artık gerekli değildir. Tüm bankalar artık internet ve mobil bankacılık sistemleri için kredi hizmetleri vermektedir. Bu hizmetler ile, yaşadığınız yerden en iyi faiz ödünç vereni takip edebilir, en uygun faiz ve diğer kredi maliyetlerini hesaplayabilir ve ideal bankayı ve krediyi belirleyebilirsiniz. Bankaların internet ve mobil bankacılık sistemleriyle anında kredi talebinde bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken sisteme gidip “Kredi Başvurusu Yap” bölümünden bir kredi başvurusu yaparak bunu yapabilirsiniz. Kimlik belgeleri, gerekli kredi miktarı, ödenmesi gereken taksit tutarı gibi bilgiler girildikten sonra sistem “Kredi Başvurusu Tescil Alınmıştır” uyarısı verir ve başvuranlar bir süre bekler. Bu beklemenin nedeni, kredi başvurusunun kredi notuyla sorgulanmasıdır. Sistem kısa bir süre sonra bir kredi notu kullanmaya uygunsa, “Kredi Başvurunuz Onaylandı” veya “Kredi Başvurunuz Onaylanmadı” gibi bir uyarı mesajı cep telefonunuza gönderilecektir. İşte kredi başvurusu çok kolay. Bir kredi başvurusunda bulunmanız gereken bir banka hesabınız varsa, kredi tutar hesabınıza aktarılırsınız. Kredi derecelendirmesi riskli ve daha az riskli ise, banka şubelerine müracaat etmeniz ve bankaya garantör sunmanız gerekecektir.

Anında Kredi Bankaları

Vakıfbank Anında Kredi, Akbank Doğrudan Krediler, Cepteteb, Nuvo Kredisi, N’Kolay Kredisi, Kısa Vadeli Kredi hizmetleri bankalara derhal sağlanabilecek kredilere örnektir.

Bir cevap yazın