ALBARAKA TÜRK KREDİ KARTI BAŞVURUSU VE SONUCUNU ÖĞRENME

Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizin önde gelen katılım bankalarından biri olarak, Türkiye’de faizsiz bankacılık sloganı ile yolculuğuna başlamış ve 1985 yılından beri müşterilerine bu yönde hizmet vermiştir. ABG’nin (Albaraka) liderliğinde kurulmuştur. (Bankacılık Grubu), İslam Kalkınma Bankası ve yerel bir sanayi grubu. Katılma hesapları ve cari hesaplarla fonları toplayıp finansman ve proje bazlı kâr ve zarar ortaklığı hizmetleri yoluyla fon tahsil eder; İç ekonomide para değerlendirmesini sağlayan bir bankadır. 2015 yılı itibariyle Türkiye’deki 209 şubesiyle yaklaşık 3100 çalışanı ile hizmetine devam etmektedir. Irak’ın Erbil ilçesinde Albaraka Türk Katılım Bankası’nın bir kolu var.

Türkiye’de faizsiz bankacılığın ilk ve lider kuruluşu Albaraka Türk,% 66,10 yabancı ortak,% 10,82 yerli ortak ve% 23,08 banka hissesi halka arz edildi. ABG’nin faaliyet gösterdiği Körfez ülkelerinde, Orta Doğu ülkeleri ile Kuzey Afrika ülkelerinde finansal ürün hizmetleri de sunmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası, Dünya Kartvizit, Dünya Platinum Kartı, Dünya Altın Kartı, Dünya Klasik Kartı’nın kredi kartı ürünleri mevcuttur. Albaraka Türk kredi kartı uygulaması ile yapmanız gereken sonuçların öğrenilmesi çok basit. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın kurumsal web sitesi olan www.albaraka.com.tr adresindeki kredi kartı bölümünü tıklayınız. Ekranda hangi kredi kartını kullanacağımızı burada seçeceğiz, o zaman başvuru bölümüne tıklayarak açılan bilgi formunu dolduracağız. Kartınızı adınızı, soyadınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi, GSM numaranızı, sabit telefon numaranızı, il ve ilçenizi, adresinizi, e – posta adresinizi girerek seçeceksiniz ve ardından başvurunuzu tamamlayacaksınız.

Ayrıca Albaraka Türk Katılım Bankası şubesine gidebilir ve bireysel müşteri temsilcinizle iletişime geçebilir veya kredi kartı başvurunuz için Albaraka Türk Katılım Bankası’nın telefon bankacılığı olan 444 5 666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını veya uygulamanızın devam edip etmediğini bilmek isterseniz şunları yapmanız gerekmektedir: Ayrıca Albaraka Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret etmeniz istenecektir (şubeden başvuruda bulunmanız durumunda bu olacaktır. Başvurduğunuz şubeye giderseniz daha iyi), ya da sözü ettiğimiz telefon bankacılığı numarası olan 444 5 666 numaralı telefondan ilgili müşteri temsilcisiyle iletişime geçeceksiniz. Ne yazık ki, Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonuçlarının öğrenilmesi şu an internette yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın