İletişim koşullarının gelişmesiyle birlikte bankacılık işlemlerinde telefon bankacılığı adı verilen bir hizmet ortaya çıkmış ve tüketicilerin popülaritesi üzerine hızla gelişerek her geçen gün gelişmektedir. Çoğu bankacılık işlemini herhangi bir şubeye gitmeden kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu mektupta bankayla ilgili genel bilgileri, Aktif Bank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası, Aktif Bank EFT saatleri ve ülkemiz bankalarından olan Aktif Bank çalışma saatleri ile paylaşmaya çalışacağız.

Aktif Bank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 724 30 50’dir. Dilek ve şikayetinizi bildirmek için bu numarayı 24/7 arayabilir veya bir bankacılık işleminde talimat verebilirsiniz. 0 850 724 30 50 numaralı telefonu ararken Sesli Yanıt Sistemini de kullanabilirsiniz.

Aktif Bank; 1999 yılında Çalık Holding bünyesinde kurulmuştur. Özel sermayeli banka, 2007 yılında inşasına başlamış ve 2008 yılında Aktif Bank adıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Kısa sürede birçok ulusal ve uluslararası ödül (71 ödül) kazandı. Bu ödüllerden bir tanesi Dünyanın En Yenilikçi Bankası ödülüdür. Bölgesel bankacılık, yatırım bankacılığı ve perakende bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Perakende bankacılıkta “Ucuz Para Transferi” (UPT) ve “N ‘Kolay” adı oldukça popüler ve çok popüler.

Aktif Bank’ın bilgi paylaşımında belirttiği EFT tarifeleri; 09: 00-16: 30 saatleri arasında. EFT siparişlerinizin, saat 16: 30’dan sonraki iş günlerinde saat 21: 00’den sonra işleme konacağını ve buna göre aktarılacağını lütfen unutmayın.

Aktif Bank çalışma saatlerine baktığımızda haftanın her günü sabah saat 9: 00’da çalışmaya başlıyoruz, öğle molası 12: 30’da başlar, öğle molası 13: 30’da başlar ve arıza saat 17: 00’de biter. Aktif Bank şubeleri hafta sonları ve resmi tatillerde açık değildir.