Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Şifresi Alma ve Kullanma

1948’de Adana’da Sabancı da dahil olmak üzere birçok iş adamı tarafından kurulan Akbank, pamuk üreticilerinin ihtiyaç duyduğu finansman ve nakit para sağlamak için bugün Türkiye’nin en prestijli bankalarından biri haline geldi. Dünyanın En Değerli 500 Bankasında Marka Araştırması; 3 kez Türkiye’nin en değerli banka markası seçildi. Dünya çapında listede 94. sırada yer aldı.

Akbank’ın Doğrudan Mobil Uygulaması ile Akbank Direct, dünyanın en saygın mobil uygulamalar ödüllerinden biri olan Global Mobile Awards’da dünyanın en iyi akıllı telefon uygulaması olarak seçildi. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığa büyük önem veren Akbank, yeni projelerini ekleme ve geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda müşterilerini çeşitli kampanyalarla Akbank Doğrudan İnternet’i kullanmaya teşvik ediyor.

Bu makalede, sizin için Akbank Doğrudan İnternet bankacılığı şifresini elde etme ve kullanma hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağız.

Akbank Direct’i kullanabilmek için önce bir şifre almalıyız. Yapmanız gereken şudur; Önce Akbank’ın kurumsal web sitesinde http://www.akbank.com/tr-tr/Akbank-Direkt/Sayfalar/Akbank-Direct-Internet-Bireysel.aspx, Müşteri veya kimlik belgesinde “Şifre Al” butonuna tıklayın. , Evliliğinizden önce soyadınızın 2 harfini (mektubun bulunduğu yerde belirtilecektir), kart numaranızın son numarasını … Bunları doldurduktan sonra Devam düğmesine tıklayın. Bir sonraki ekranda; Kart şifresini yazacağız ve ardından kartı belirleyeceğiz. Bunu yapamazsan, en yakın Akbank Şubesi veya Akbank Telefon Bankacılığı 444 25 25 numaralı telefonu arayabilir ve ilgili yetkililerden yardım isteyebilirsiniz.

Şifrenizi aldınız ve şimdi Akbank Doğrudan’ı kullanmaya hazırsınız. Akbank Direct, çok basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlandığından, herkesin 7 ’70’de kullanabileceği bir platformdur. Bu platform üzerinden neler yapabileceğinizden bahsedecek olursak; Para transferi, hesap işlemleri, kredi kartı işlemleri, vadeli mevduat işlemleri, döviz işlemleri, kredi başvuru işlemleri vb Akbank Doğrudan İnternet gibi birçok işlem yapabilirsiniz. Şimdi internet bankacılığına alışmamız gerektiğini düşünüyorum ve yakın gelecekte bu olasılık daha da yüksek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın