5 Adımda Kredi Notu Sorgulama

Kredi notu sorgulama sistemi hakkında bilgi almak isterseniz, size bu sistem girişinde 5 adım atmaya çalışacağız. Karşılaşılan işlemlerin başında gelen kredi notu sorgulama yöntemine cevaben yapmanız gereken ilk soru adrese girdiğiniz son birkaç yıldır.

Findeks aracılığıyla sisteme giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken ilk şey, bankaların uzun bir mücadeleden sonra bir anlaşmaya varmaları ve bilgilerin gizli kalması. Kredi puanınızı öğrenmenin son derece zor olduğunu düşünen müşterilerin, onlardan zarar görmemesi için bu yöntemleri takip etmeleri önerilir. Siteye girdikten sonra kayıt düğmesine tıklayın ve burada bulunan bilgi formunu doldurmanız gerekir. Herhangi bir bilgi olmaksızın formdaki tüm bilgileri doldurursanız, site sisteminizin altında bir kutu görüntüler. Bu kutuda yazılan bilgileri birer birer okuyabilirsiniz, ancak sitenin güvenli olduğunu söyleyerek doğrudan okuduğum düğmeyi tıklayabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra sistem, bankanızın kredi kartının veya bankomat bilgilerinin müşteriniz olduğunun gerekli bölümlerini isteyecektir. Sisteme doğru verileri girerseniz, Findeks uygulaması sizi otomatik olarak sisteme kaydedecek ve girdiğiniz telefon numarasına bir onay kodu gönderecektir. Bu onay kodunu sisteme doğru girerseniz, sistem bir kredi notu almanıza ve Findeks’te kayıt olmanızı sağlamak için size yardımcı olacaktır. Bu durumda, sistemin size 7,5 TL tahsil edeceğini belirtmek isteriz. Bu durumda, kredi puanınızı 5 adımda sorgulayabileceksiniz ve kredi puanı ile ilgili gerekli bilgilere erişme fırsatına sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın