2018 Yapıkredi World Kredi Kartı Limiti Arttırma

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan WorldCard, ülkemizde en çok kullanılan kredi kartıymış. WorldCard müşteri limiti ve kredi kartları tek bir limitte toplanır. Müşteri Sınırı, tek bir limit üzerinden birden fazla Yapı Kredi kredi kartını kullanmanıza izin verir. Tüm kartlarınızda müşteri limitinize kadar işleyebilirsiniz. Birden fazla kartınız varsa, hesap kesme tarihlerini düzenleyerek ödemenizi basitleştirebilirsiniz. WorldCard kredi kartınızın limitini, müşteri limitinize ve müşteri limitinize göre kullanabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriyle internete girerek WorldCard müşteri limitinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yapı Kredi WorldCard kredi kartı limiti artışı;

World Card kredi kartı limitinizi, en yakın Yapı Kredi Bankası ile görüşerek ve 444 0 444 Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS göndererek hızlı bir şekilde artırabilirsiniz. Sınır artırımınız, bankanızın size verildikten sonra anında değerlendirilir ve görüşme bitiminde güncel müşteri limitiniz ve WorldCard kredi kartı limitiniz konusunda bilgilendirileceksiniz. Yapı Kredi WorldCard kredi kartınızın kredi limitini belirli aralıklarla artırmak istiyorsanız, bankaya düzenli bir kredi kartı limiti artırma emri verebilirsiniz. Bu bağlamda, kredi kartı limitiniz banka tarafından talep edilen tarihlerde otomatik olarak artırılacaktır.
Limit Artırmak İçin Telefon Bankacılığı

444 0 444 Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sırasıyla 1-2-1 tuşlarına basarak limit artırımı talep edebilirsiniz.
SMS ile Limit Artış

SMS ile bir limit artışı talep edebilmek için aralarında boşluk bırakmanız ve kredi kartı numaranızın son altısını ve aylık net gelirinizi LIMIT’i 4411’e göndermeniz gerekir. SMS ile gönderdiğiniz istekleri değerlendirmek için, SMS’in gönderildiği cep telefonu numarası bankada kayıtlı olmalıdır, yani, müşteri bilgileriniz altında kayıtlı olmalıdır. Gelir bilgilerinizi yalnızca noktalama işaretleri oluşturmadan bir sayı olarak yazmalısınız. Örneğin; 111111 3500’ü sınırlayın ve 4411’e gönderin.

İnternet Şubesiyle Limit Artışı

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi’nden limit artırım talebini 7/24 yapabilirsiniz. İnternet bölümündeki Kartlarım bölümüne girdikten sonra bunu yapabilirsiniz ve sınır işlemleri adımını görüntülemek için Kart Hizmetleri sekmesini tıklayın.

Kredi kartı limitinizi yukarıda belirtilen yöntemlerle artırabilirsiniz, ancak kredi kartı limitinizi de aynı şekilde azaltabilirsiniz.

Bir cevap yazın