logo

2018 Vakıfbank Kamu Personeline Özel İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, vakıf kaynaklarını ekonomik ve sosyal kalkınma ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla 1954 yılında kurulan bir devlet bankasıdır. 1954’ten günümüze kadar kurulan teknolojik altyapı sayesinde modern bankacılık yöntemleri ve uygulamaları ülkemizin tasarruf seviyesinin gelişmesine katkıda bulunmuş ve bankacılık sektörünün en iyi, en çok tercih edilen ve değer yaratan bankası haline gelmiştir. Bu başarı, vakıf kültürünün gücüyle emanet edilen mal varlıklarını ve değerleri etkili ve verimli bir şekilde yönetmek suretiyle müşterilerin, çalışanların, hissedarların değerlerini ve toplumsal güçlenmeyi sürekli arttırma misyonuna borçludur. Vakıfbank’ın temel değerlerini Güvenilirlik, Sosyal sorumluluk, Sonuç odaklı, Müşteri odaklı, Yenilikçi, Takım Çalışması, Sadakat ve Liderlik olarak listeleyebiliriz.

2018 yılında Vakıfbank müşterilerine diğer bankalardaki gibi kredi imkânı sunmaktadır. Bunlardan biri ihtiyaç kredisi. İhtiyaç kredisi, bankaların müşterilere sunduğu kredi ürünlerinden biridir. İhtiyaç kredisi adı altında evlilik kredisi, tatil kredisi, okul kredisi vb. Mevcuttur. Böylece bankalar, kredi kampanyaları düzenleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Bankalar bazen tek bir grup için kampanya düzenler. Örneğin; Bankaların müşterilerine sundukları diğer kredi türleri ev kredileri, taşıt kredileri, borç transferi kredileri ve sayamadığımız pek çok tür kredidir. En çok kullanılan kredi türü kredi gereksinimi. Vakıfbank sık sık özel ihtiyaç kredisi kampanyaları kamu personeline sunmaktadır.

Vakıfbank, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memur ve memurları kamu görevlilerine özel ihtiyaç kredileri ile sağlamaktadır. Emekli Sandığı, Sosyal Sigorta Kurumu ve Bağkur Emeklililer. Vakıfbank, kamu personeline, 1,000 ila 70,000 TL arasında özel ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Vade minimum 3 ay ve maksimum 36 aydır. Vakıfbank, kredi tahsis ücretlerini ve faiz oranını değiştirme hakkı olduğu için, kampanya süresince belirlenen tutarı ve kampanyanın miktarını değiştirebilir. Kredi taleplerinde kefilin ön yeterlilik şartı aranmaz ve gerekli görülürse kefil talep edebilir. Vakıfbank, özel ihtiyaç kredisi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için şubelerle irtibata geçebilir ve 444 0 724 müşteri hizmetlerini arayabilir.