2018 Vakıfbank EFT Saatleri

EFT; İki farklı banka hesabı arasında para transferine verilen addır. Genişleme; Elektronik Fon Transferi (Elektronik Fon Transferi). Maalesef, EFT işlemi her iki bankayla da ilgilendiği için 24 saat boyunca yapılamaz. Bir örnek verirsek; Vakıfbank EFT 09:00 – 16:45 saatleri arasında. İki hesap arasındaki para transferinin aynı bankaya ait olduğu için transfer işlemleri 24/7 yapılabilir. Vakıfbank EFT saatleri dışında para transferi yapacaktır; Para, bir sonraki iş gününde sabah 9: 00’dan sonra işlenecek ve transfer gerçekleşecektir. Vakfbank, EFT saatleri içinde para yatırır ve para transferi ortalama olarak yaklaşık 15-20 dakika olacaktır. Teknik problemler nedeniyle bu süre uzatılabilir. EFT işleminiz sırasında, para gönderdiğiniz kişi hakkında bir veya daha fazla bilgi yanlış olduğunda; Gönderdiğiniz para iade edilecektir. Bilgileri tekrar kontrol etmeniz ve göndermeniz gerekiyor.

Vakıfbank hakkında bilgi vermek için; Kamuya ait olan banka, 1954 yılında Başbakan Adnan Menderes’in talimatıyla kanunla kurulmuştur. 50 Milyon TL sermayesine sahip olan Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı, bugün Türkiye’nin en büyük bankasıdır (aktif büyüklüğüne göre). Yaklaşık 13 bin kişi, 900 şubesi, müşterilere 3 civarında 200 ATM hizmeti. “Burası sizin yeriniz” sloganıyla ortaya çıkan bankanın yaklaşık% 25’i halka arz edilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde New York’ta, Bahreyn’de offshore ve Irak’ta Erbil’de şubeler bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfbank’ın yurtdışında üç bankada bağlı ortaklığı bulunmaktadır.

Vakıfbank ayrıca çalışma saatlerinden kısaca bahsedecek; Banka saat 09: 30’da, öğle molasında saat 12: 30’da, öğle molasında saat 13: 30’da ve günlük molada saat 17: 00’de açılıyor. Saat 17: 00’de banka giriş kapısı kapanır ve kurum içi müşterilerin işlemleri tamamlanır. Ancak unutulmamalıdır; Saat 17: 00’den sonra bankada bir faaliyet olduğu halde; Saat 17: 00’de hiçbir müşteri kabul edilmeyecektir.

 

Bir cevap yazın