2018 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Başvuru ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi kartlarının kullanımı her geçen gün artarken, Bankalar kredi kartı sayısını artırmak ve müşteri portföylerini genişletmek için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Son yıllarda, kredi kartı yarış bankaları da dahil edilmiştir. Bu mektupta, ülkemizin önde gelen katılım bankalarından olan Turkey Finans Happy kredi kartı başvurusunun sonucunu öğrenme sürecinde nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Türkiye Finans Katılım Bankası; Ülkemizin önde gelen sanayi grubu olan Boydak Grubu’nun katılım bankası ve ülkemizin en zengin işadamı Murat ÜLKER’in başkanı olan Anadolu Finans ve Aile Finansmanı’nın katılım bankasıdır. 2005 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) onayı ile resmi olarak sektörde faaliyetlerine başladı. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yaklaşık 290 şubesi ve yaklaşık 4 bin personel bulunmaktadır. Banka; Orta Doğu’nun önde gelen bankalarında% 61 pay alan Ulusal Ticaret Bankası’nın (NCB) devralınmasıyla birlikte, 2008 yılında kendi gücüne güç kattı.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kredi kartı markası olan Happy Card kredi kartı başvurusunu takip etmenizin yolları hakkında konuşacaksanız; Türkiye Finans Katılım Bankası’nın kurumsal internet sitesinde www.turkiyefinans.com.tr adresine girerek kredi kartı başvuru bölümüne başvurmak en kolay olanıdır. SMS yoluyla bir Happy Card kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. “HAPPY TCKİMLİKNO” yazarsanız ve 2442’ye mesaj gönderirseniz, isteğiniz onaylandıysa kartınız ayağınıza kadar çıkar. Mutlu Kart; Bonus Card destekli bir kredi kartınız olduğundan, birçok Bonus Card avantajından da yararlanabilirsiniz.

Bir kredi kartı başvurusu için başvurduktan sonra; Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını sorgulamak için; En yakın Türk Finans Katılım Bankası şubesine gidip, müşteri temsilcilerinden kimlik numaranız ve kimlik numaranızla başvurabilirsiniz ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın telefon banka numarası olan 444 2 444 ve 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezi personellerinden kredi kartı başvurunuzun başarılı bir şekilde alınıp karşılanmadığını öğrenebilirsiniz. Kredi kartı onayı ve parti gönderme süreci yaklaşık 15 gün sürer.

Bir cevap yazın