2018 Türkiye Finans EFT Saatleri Kaça Kadar?

Önce Finans EFT saatlerine girmeden önce Türkiye’de EFT nedir hakkında bilgi vermek isteriz. EFT’nin genişlemesi Elektronik Fon Transferi’dir. EFT; Farklı bankalara ait hesaplar arasında fon transferleri. Aynı bankaya ait hesaplar arasındaki para transferlerine para emri (havale) denir. Bu iki terim sıklıkla karıştırılıyor. Her zaman para transfer edebilirsiniz, ancak EFT işlemleri belirli saatler içinde gerçekleşir. Bu zamanlar bankalar arasında değişebilir. Türkiye Finansmanı EFT saatleri 09: 00-17: 15 arasındadır. Türkiye Finans Katılım Bankası hesabınızdan 17:15 sonra EFT yapmanız durumunda; Para transferiniz ertesi iş gününde gerçekleşecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası ile ilgili bazı bilgileri paylaşalım. Türkiye Finans Katılım Bankası; İstikbal, Bellona ve Modi gibi mobilya sektörünün tanınmış markalarını tanıtan Boydak Grubu, katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren, Yıldız Holding Holding’in sahibi olduğu Family Finance’ın birleşmesiyle ortaya çıkan bir bankadır. Anadolu Finans ve Ülker markası. 2005 yılında BDDK’nın (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) onayı ile bu tarihten itibaren bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. 290 şubesi ve 4 bin personeliyle 1 milyondan fazla müşteriye hizmet vermeye devam ediyor. 2008 yılında Ulusal Ticaret Bankasının (NCB)% 61’ini satın alan Türk Finans Katılım Bankası, bu satın alımın gücü ile bankacılık sektöründe katılımcılığa devam etmektedir. Ulusal Ticaret Bankası (NCB); Suudi Arabistan, ülkedeki en büyük bankadır.

Bankamızın şubeleri çalışma saatleri ise; Sabah öğleden sonra 09: 00-12: 30, öğlen 12: 30-13: 30 ve öğle yemeğinden sonra 13: 30-17: 00 saatleri arasında. Türkiye Katılım Bankası Şubelerinden yapmak istediğiniz işlemlerin çoğu banka tarafından veya 444 2 444 no’lu telefon bankacılığı kanalıyla veya 0 850 222 22 44 numaralı internet bankacılığı ile şubeye hızlıca gitmek zorunda kalmadan gerçekleştirilebilir kolayca.

Kategori: Bankalar, EFT, Genel