2018 Şekerbank EFT Saatleri

0
137

Bu yazıda size Şekerbank EFT zamanlamaları, Şekerbank çalışma saatleri ve Şekerbank hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle EFT’nin ne hakkında konuşalım. EFT (Elektronik Fon Transferi); İki farklı bankanın banka hesapları arasındaki para transferini ifade eder. EFT her zaman yapabileceğiniz bir işlem değildir. Daha kesin bir ifadeyle, istediğiniz zaman bir EFT emri verebilirsiniz, ancak EFT işlemi belirli saatler içinde gerçekleşir. Bu saatler bankadan bankaya değişiklik gösterebilir. Şekerbank EFT saatleri 09: 00-17: 15 saatleri arasında. Saat 17.15 sonrasında EFT siparişiniz bir sonraki iş gününde işleme konacak ve bundan sonra transfer gerçekleşecektir. EFT işlemi, iki tanesi farklı işlemler olan havale işlemi ile karıştırılmamalıdır. Bir transfer yaparken zaman sınırlaması yoktur ve tatil saatleri dışında veya resmi tatil günlerinde bile bir aktarma emrini aktardığınızda, transferiniz derhal tamamlanır.

Şekerbank hakkında biraz daha bilgi sahibi olursak; Şekerbank, 1953 yılında Eskişehir’de faaliyete geçti. Pancar Kooperatifleri adı altında çiftçilerin, özellikle şeker pancarı üretiminin desteklenmesi ve nakit ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için kurulmuştur. 1956’da Eskişehir’in başkenti Ankara’ya taşındı ve Şekerbank’ı seçti. 2004 yılından bu yana, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Müdürlüğü faaliyet göstermektedir. Bankanın büyük bir kısmı 1997 yılında halka arz edildi. 2015 yılına kadar ülkedeki şubelerin sayısı 302’ye, bölge müdürlüklerinin sayısı 11’e ulaştı. 71 ilde ve 101 il merkezindeki illerde şube sayısı yaklaşık 4 Bin il. Şubelerin çoğu (yaklaşık% 65) Anadolu’da bulunmaktadır.

Şekerbank çalışma saatleri hakkında bilgi verirse; Şekerbank şubeleri, öğle saatinden 09: 00-12: 30 saatleri arasında ve öğle yemeğinden sonra 13: 30-17: 00 saatleri arasında açıktır. Öğle molaları 12: 30-13: 30 saatleri arasında verilir. Şekerbank şubeleri hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kapalıdır. Şekerbank internet bankacılığı telefon numarasını 444 78 78 numaralı telefondan istediğiniz Şekerbank şubesinden veya Şekerbank internet bankacısından isteyerek arayarak, Şekerbank EFT işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

CEVAP VER