2018 QNB Finansbank Kredi Notu Öğrenme

QNB Finansbank kredi notu öğrenme süreciyle, kredi notunuza ve kredi risk raporunuza Findeks üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey bir QNB Finansbank müşterisi olmaktır. Sonra hesabınızı açın veya bir kredi kartı alıp bir QNB Finansbank internet şubesi şifresi için başvurun.
Gerekli adımları tamamladıktan sonra,  aldığınız internet banka hesabınızla finansbank.com.tr’ye giriş yapın, soldaki tüm işlem seçeneklerini tıklayın ve risk raporu düğmesine tıklayın, 5 ila 10 lira bir ücret alınır hesabınız veya kredi kartınızdan. Aksi takdirde, bu raporu Bilgisayarınıza indiremeyeceksiniz.

2018 yılında QNB Finansbank tarafından verilen bu kredi notu sorgulama ve öğrenme sürecinin Findeks alt yapısı kapsamında yapıldığını bilmenizi isteriz.
Findeks kredi notunu findeks.com’da Finansbank’dan öğrenebileceğinizi unutmayın.

SMS bankacılığı. QNB Finansbank SMS bankacılığı ile kredi risk raporunuzu tek bir SMS sayacı ile alabilirsiniz. Finansbank, kredi notu öğrenme ve kredi notu sorgulama süreci için çok kolay.

Cep telefonunuzun mesajını ana sayfanıza yazın, büyük harflerle “KR” yazın ve Finansbank’a ait kredi kartınızın son 4 hanesini bir boşluk ile ekleyin ve onları 2273’e gönderin. Son olarak birkaç dakika içinde cebinizde olacaktır.

Bir cevap yazın