2018 QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Belki 10 yıl önce kredi kartıyla alışveriş yapmak istiyoruz; POS cihazlarını kullanmayan ve kredi kartlarını geçmeyen birçok yerimiz vardı. Ya satın aldığımız ürünü satın almaktan vazgeçersen ya nakit alırsak, alacağız. Günümüzde dengeler çok değişti … Hele e-ticaretin inanılmaz derecede yükselişi ve büyümesiyle … Evet; Ne yazık ki, internette bir şeyler satın almak isteyen şu anda bir kredi kartımız yoksa, bunu elde edemiyoruz. Kredi kartımız olmadığımız için bir kredi kartımız yok, bu nedenle nakit veya günümüzü satın alamayız. Hayat çok hızlı değişiyor.

Kredi kartındaki değişikliklere ufak bir örnek verdikten sonra; QNB Finansbank kredi kartı başvurusu ve bu yazıda sizin için arama ve derleme sonucumuzun sorusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız ..

QNB Finansbank Kimin

QNB Finansbank; Hüsnü ÖZYEĞİN tarafından 1987’de kuruldu ve 2006 yılında Yunanistan’ın en büyük bankası olan NBG (Yunanistan Ulusal Bankası) tarafından sanal Banka Ofisi tarafından satın alındı. Aralık 2015’te Katar bankası olan QNB, NBG’nin Finansbank’ın% 99,81’lik kısmının toplam payını 2,7 milyar dolara satın aldı. Finansbank, “Mümkün” sloganı ile 650 şubesi ve 13 bin personeli ile müşterilerine hizmet veriyor. Finansbank’ın kredi kartı markası Card Finance, “Kartlar ve Ödeme Avrupa”, dünya çapında prestijli bir ödül kazandı. Bu ödülü alan tek Türk bankası.

Cardfinans Kredi Kartı Uygulaması Nasıl Başvurulur?

Bir “Finansbank Kartı Finansmanı Uygulaması” yapmak için yapmanız gereken şey oldukça kolaydır; Finansbank’ın kurumsal web sitesi olan www.finansbank.com.tr’yi tıklayın, kartlar bölümünü tıklayın, ekrandan uygulamak istediğiniz kartı seçin ve düğmesine tıklayın. Ardından, açılan ekranda cep telefonu numaramızı ve TC kimlik numaramızı yazacağız. Finansbank’ın 0 850 222 0 900 telefon bankacılığında müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bir kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunların yanısıra en yakın Finansbank şubesine de gidebilirsiniz.

Cardfinans Kredi Kartı Başvuru Başvurusu

Başvurunuzun sonucunu ve hangi safhayı öğrenmek için www.finansbank.com.tr adresindeki kartlar bölümüne girdikten ve “Kart Başvuru Talebi” bölümüne girdikten sonra başvurumuzun kaderini öğrenebilir ve ilgili alanlarda. Başvurunuzu ayrıca Finansbank şubelerinden ve 0 850 222 0 900’den takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın