2018 İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

0
156

Günümüzde internet sayesinde bankacılık işlemlerini, kredi kartı ödemelerini, faturaları, para transferlerini ve yatırım işlemlerini bir tıklama ile halledebiliriz. Yine internet bankacılığı aracılığıyla yapabileceğimiz iş sayısı her geçen gün artmaktadır. Çoğu banka da dallanma oranını yavaşlattı. Şimdi internet bankacılığına alışmamız lazım. Sonraki yıllarda bile bankalar şubeleri kapatmaktan bahsediyorlar. İnternet bankacılığı ile ilgili kısa bir girişten sonra, bu yazıda İş Bankası İnternet Şubesi şifresini nasıl edineceğiniz ve kullanacağınız hakkında kısa bilgi vermeye çalışacağız.

İş Bankası; Türkiye’nin en büyük özel bankası olan Mustafa Kemal Atatürk’ün önerisi ile 26 Ağustos 1924’te kuruldu. Bugün, ülkemizde hizmet vermektedir. İş Bankası’nın yaklaşık 24 bin çalışana sahip olduğu 2013 yılı net karı 3,2 milyar TL olarak açıklandı. İş Bankası, ülkemizdeki yenilikler ve gelişmeler açısından daima ön safta bankalardan biri olmuştur. İnternet bankacılığına doğru atılan ilk adımları atan bankalardan biridir. İş Bankası müşterileri arasında internet bankacılığı kullanan müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.

İş Bankası internet bankacılığı sonrasında ve borsa platformu vasıtasıyla canlı hesap verilerinizi izleyerek kısaca 7/24 bankacılık işlemlerini güvenle, hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına erişmek ve kullanmak için öncelikle internet bankacılığı şifresini almak gerekiyor. Eğer bu şifreyi almak için ne yapmanız gerektiğinden bahsedecek olsaydık; İş Bankası’nın www.isbank.com.tr web sitesinin “Anlık şifre” bölümüne tıklayın; Şifre alma işlemini, müşteri numaranızı / TC Kimlik numaranızı, ardından onay numaranızı, kart ayrıntılarınızı ve yeni şifrenizi cep telefonunuza girerek tamamlayabiliriz. Hesabınızın bulunduğu herhangi bir İş Bankası şubesine giderek veya İş Bankası çağrı merkezi numarasını 0 850 724 0 724 numaralı telefondan arayarak İnternet bankacılığına hesabınızı açabilirsiniz. İş Bankası İnternet bankacılığı platformunu incelediğimizde, çok basit ve anlaşılır bir şekilde organize edilen ve hızlıca ve kolayca organize edilen platform bankasından yapılan işlerin çoğunu yapabilir, hatta temaları değiştirebilir ve sevdiklerimizin fotoğraflarını arka plana koyabiliriz .

CEVAP VER