2018 Halkbank Paraf Kredi Kartı Limit Arttırma

Paraf kartı, Halk Bankası tarafından müşterilerine sunulan bir kredi kartı ürünüdür. Paraf Kart ile tüm satın alma işlemlerinizi ve bankacılık işlemlerinizi Halkbank emniyeti ile yapabilirsiniz. Sınırlı kartınızla evde ve yurtdışında alışveriş yapabilirsiniz. Nakit avansını çekebilirsiniz. Parafet kartı limitinde müşteri sınırı dikkate alındığında birden fazla Paraf kredi kartınız varsa sınırınız tüm kartlar için ortak sınır, yani müşteri limitinizdir. Örneğin, müşteri limitiniz Halk Bankası’nda 10.000 TL ise ve bu bankada kullanacaksanız, MasterCard ve Visa kartlarının limiti ayrıca 10.000 TL’dir. Halkbank Paraf Card limitinizi kartınızdan gönderilen bilgi formunda, aylık olarak 0850 222 0 400 Halkbank müşteri hizmetinden, Halkbank internet şubesinden ve Halkbank şubesinden öğrenebilirsiniz.

Halk Bankası Ek Kartları için ayrı bir sınır yoktur. Ek kartınızla yaptığınız satın alma ve nakit avans işlemleriniz diğer Parafit kartı limitinize dahildir. Ek kartınızın limitini sınırlayabilirsiniz. Nakit avans limiti nakit ihtiyaçlarınız karşılığında nakit kartınızla çekebileceğiniz maksimum nakit miktarı anlamına gelir. Nakit avans limiti, Paraf, Paraf Gold ve Paraf Platinum kartlarınızdaki limitinizin% 100’ü ve ticari kartlarınızdaki limitinizin% 30’u kadardır. Para kartınız üzerinde bir borcu varsa, nakit avans limitiniz nakit avans için belirlenmiş mevcut limitinizin yüzdesi olacaktır. Nakit avans limitinizi, kartınızla gönderilen bilgi formunda, aylık cümlede, Halkbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 400, Halkbank internet şubesi ve Halkbank şubesinde bulabilirsiniz. Paraf Platinum kartınız için, nakit avans limitiniz toplam limittir. İster nakit avansını ister toptancılaştırmayı tercih edin, limitinizi kullanabilirsiniz.

Gelir durumunuzu gösteren bir belge ile herhangi bir Halkbank şubesine müracaat ederek veya 0850 222 0 400 Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak veya Halk Bankası paraf kartınızın limitini artırmak için Halk Bankası İnternet bankacılığına girerek bir limit artışı talep edebilirsiniz. İsteğiniz banka tarafından yapıldıktan sonra yapılması gereken bazı hesaplamalar sonucunda bir limit artışı talebiniz varsa, limitiniz artırılacak ve siz bilgilendirileceksiniz. Bu sayede Halk Bankası Parafet kartı limitinizi belirli dönemlerde artırabilirsiniz.

Bir cevap yazın