2018 Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma

Ülkemizin en büyük kamu bankalarından biri olan ve dünyadaki 159’uncu büyük bankayı elinde bulunduran Halkbank, 1933 yasası gereğince esnafa ve sanayicileri desteklemek amacıyla devlet tarafından kurulmuştur. 900 şube, 14 bin personel, 3 bin 400 ATM müşteriye hizmet veriyor. Son yıllarda, dijital devrimin bankaları Halkbank’ın iflas etmesi esnasında internet bankacılığı konusunda ciddi projeler başlattı.

Bu yazıda Halkbank internet bankacılığı şifresini alıp kullanmaya ilişkin bilgileri paylaşacağız.

HALKBANK İNTERNET KODUNA NASIL BAŞVURULUR

2018 Halkbank internet bankacılığı şifresini almak için; İnternet üzerinden yapmamız gereken Https://sube.halkbank.com.tr/PinCreate.UI/default.aspx önce kart türünü, ardından kart numaranızın son 6 hanesini, kartın son kullanma tarihini, Kayıtlı cep telefonu numaranızın altındaki “Devam Et” butonuna tıklayın ve bir sonraki ekranda şifrenizi girin, ardından doğrulama işlemiyle şifrenizi yaratmış olacaksınız. Bilgilerinizi girerken korkmayın, çünkü bu bilgiler hiçbir zaman üçüncü taraflarla paylaşılmaz ve güvenle saklanır. Size hatırlatmak faydalı olacaktır; Bu yöntem sadece bireysel müşteriler tarafından kullanılabilir. Kurumsal müşteriler internet bankacılığı şifrelerini almak için şubelerden başvurmalıdırlar. Bununla birlikte, bireysel bir müşteriyseniz ve internet bankacılığı şifrenizi almadıysanız, hesabınızın bulunduğu herhangi bir Halkbank şubesine gidebilir ya da ilgili personelin yardımı için Halkbank telefon bankacılığı 0 850 222 0 400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İnternet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra, www.halkbank.com.tr adresine gidip sayfanın sağ üst köşesindeki “İnternet Şubesi” bölümünü veya doğrudan https://sube.halkbank.com adresinden ulaşabilirsiniz. TR Numaranızı ve yeni şifrenizi girerek başlayabilirsiniz. Halbank internet bankacılığı ile; İşlemlerin çoğunu internetten 24/7 yapabilirsiniz. Hesap bakiyesi kontrolü, para gönderme, vadeli / talep hesabının açılması / kapatılması için kredi kartı ödemeleri, kredi başvurusu, kredi taksit ödemesi, kurumsal ödemeler, fatura ödemeleri, döviz alım satım işlemleri vb. Birçok işlem gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın