2018 Denizbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Denizbank (eski Denizcilik Bankası), 1950’lerde Türkiye’de denizcilik sektörünün desteklenmesi ve geliştirilmesi için finansman sağlamak üzere kurulmuştur; Ülkemizde yaklaşık 13 bin personel ve 700’ün üzerinde şubesi bulunmaktadır. Tarihsel olarak birkaç kez el değiştiren bankanın% 99,85’lik hissesi, 2012 yılında Sberbank (Rusya’nın en büyük bankası) tarafından satın alındı. Bu devralma ile arkasında büyük bir gücü olan Denizbank, ülkesi konumunu hızla yükseltmeye devam ediyor Ülkemiz bankalarında.

Denizbank‘ın kredi kartı ürünü Denizbank Bonus Card, ülkemizin en popüler kredi kartlarından biridir. Kredi kartı uygulaması; İnternet üzerinden ya da telefonla yapılan kısa işlemler sonucunda Denizbank kredi kartını nasıl iptal edebileceğimiz konusunda sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Bunu bilmek faydalıdır; Bir kredi kartını iptal etmek her zaman bir kredi kartı almaktan daha zordur. Bildiğiniz gibi bankamız; O sizi bu durumdan vazgeçirmek için birçok öneri yapacaktır. Bonus puanlari / TL / kredi karti vs … Fakat bunu kapatmak istiyorsak vazgeçmeyiz; Denizbank kredi kartını iptal etmenin kesin çözümü olacak iki yol hakkında konuşacağız.

İlk; Denizbank’ın 444 0 800 nolu telefon bankacılığına çağırdıktan ve ilgili müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra kredi kartımızı kesin olarak iptal etmek istediğimizi söylemek için. Bunu söylemenizin ardından muhtemelen çok sayıda teklifiniz olacaktır. Onu kabul etmeden kapatmayı ısrar ediyorsun. Onlara, konuşmalar kaydedilirken kredi kartınızı net bir şekilde iptal etmek istediğinizi bildirin. Daha sonra çalışmalarınızı yapmak zorunda kalacaklardır.

İkinci yol ise; Bunu yapmanın en garantili yolu budur … Hesabınızın bulunduğu Denizbank şubesine gidip kısa bir dilekçe ile kredi kartımızı iptal etmek istediğimizi yazılı olarak bildiririz. Mümkünse, mektubumuzun iki kopyasını alın; Davacının teslim aldığı banka görevlisi, ikinci durumda “teslim tarihi – tarihi” şeklinde bir yorum sunacaktır. Yazılı ve resmi bir belge olduğu için bunu zorunlu olarak işleme koyacaklardır. Yerinden etme gibi bir şey olamaz. Buna ek olarak, Denizbank Genel Müdürlüğüne posta ile posta yoluyla dilekçe yazabilir, kayıtlı bir posta gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın