logo

2018 Denizbank Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Geçmişte insanlara sıkça sorulan bir soru vardı … “Seninle ıssız bir adaya götüren üç şey de ne?” Evet; Bugünkü insanlara bu soru sorulursa, muhtemelen bunlardan biri muhtemelen bir kredi kartı olacaktır. Kredi kartları hayatımızda çok şey oldu; Biz evden ayrılmadan önce para kontrol etmek yerine kredi kartımızda olup olmadığını kontrol ederiz.

Özellikle, BDDK tarafından yayımlanan son kanun öncesi, bazı tüketiciler 10 veya 15 farklı banka için kredi kartı görmüş olacaktı. Şu an kurulan LKS (Sınır Kontrol Sistemi) ile, her bir tüketici için en az iki kredi kartı olduğunu söyleyebiliriz, ancak bu tür performanslara artık tanık olamayız. Kredi kartımı çok konuştuğumda; Günümüzün yazılarında Denizbank kredi kartı başvurusunun nasıl uygulanacağı ve sonuç hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Denizbank; Türkiye’de denizciliği desteklemek amacıyla ilk önce devlet tarafından Denizcilik Bankası olarak kuruldu. 1992’de Emlak Bankası ile birleştirilerek 1997’de özelleştirme yoluyla Zorlu Holding’e 70 milyon dolar satıldı. Son olarak, Eylül 2012’de Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank, Denizbank’ın hisselerinin% 99,85’ini satın aldı.
Nasıl Başvurulur?

Halihazırda 700 şubesi ve 12 bin civarında çalışanı bulunan müşterilere hizmet veren Denizbank’dan bir kredi kartı almak için ne yapmanız gerekiyor? En kolay yol www. Adresindeki kredi kartı başvuru bölümünü tıklamaktır. Denizbank’ın kurumsal web sitesi olan denizbank.com, formu doldurunuz (TC kimlik numarası ve telefon numarası yeterlidir). Deniz Bonus kredi kartı başvuru sahiplerine 190 TL’ye kadar bir bonus sunmaktadır. En yakın Denizbank şubesinde bir kredi kartı başvurusunda bulunabilir veya 444 0 800 numaralı telefon bankacılığı ile başvurabilirsiniz.
Sonuç Nasıl Öğrenilir?

Başvurunuzun sonuçlarını öğrenmek için, en yakın şubeye giderek bireysel müşteri temsilcisiyle görüşebilir veya çağrı merkezi personelinden 444 0 800’ü arayabilirsiniz.