logo

2018 Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank İhtiyaç Kredisini tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bazen acilen ihtiyaç duyduğunuz DenizBank, ev, araç vb. Gibi yatırım ihtiyaçlarınızda zamanında olumlu faiz ve ödeme koşullarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Konut kredileri, taşıt kredileri, borç transferi kredileri, tatil kredileri, okul kredileri ve isimler gibi ihtiyaç kredilerinizin yanı sıra Denizbank şubelerinde de birçok kredi ürününü bulabilirsiniz. Buna ek olarak, Denizbank, en geç başvurusundan sonra 1 iş günü içinde olumlu veya olumsuz bir cevap verebilir, krediyi kullandıktan sonra 45 güne kadar geri ödeme süresini belirleyebilir ve sayamayacağımız pek çok olasılık vardır.

2017 yılında Denizbank gerekli krediyi kullanırken, önce ihtiyaç duyduğunuz kredinin miktarını belirlemelisiniz. Bu tutar, gelir ve giderlerinizle orantılı olmalıdır. Çünkü ödeyemediğiniz borca ​​girmek uygun değildir. Kredi tutarını belirledikten sonra Denizbank İnternet Şubesi’nden, cep telefonunuzdan, 444 0 800 müşteri temsilcinizden veya en yakın Denizbank şubesinden bir kredi talebinde bulunabilirsiniz. Denizbank müşterisiyseniz, şubeye gitmeden bir süre internet şubesinden gelen krediyi kullanabilirsiniz. Krediyle ilgili belgeleri imzalamadan önce ihtiyacınız olan kredi için Denizbank’a başvurursanız, faiz, ilgili masraflar, ücretler ve komisyonlar hakkında bilgi verilecektir.

Denizbank’ın kredi başvurusu sonrasında sizden talep ettiği ve bankanın ihraç edildiğine dair belgeler;

Bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formu,
Kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi,
Ücretli maaş bordrosu veya maaş kağıtları olarak çalışıyorsanız, kendi hesabınıza çalışıyorsanız, üç yıllık vergiden muaftır. Maaş kağıtlarınızı getirirseniz, şirketin imza sirkülerini bankaya sunmalısınız.
Adresinizi teyit eden yerleştirme belgesi veya herhangi bir resmi fatura
Gayrimenkul geliri beyan edilirse tapu ve kira kontratlarının fotokopileri
Faiz geliri beyan edilirse, faiz gelirinin elde edildiği yatırım hesabının belgesi

Kredi başvurunuz sırasında yukarıda belirtilen belgeleri almanız faydalı olacaktır. Çünkü banka krediye olumlu tepki gösteriyorsa, belgeleri hemen gönderirseniz krediyi daha hızlı kullanabilirsiniz.