2018 Denizbank EFT Saatleri

İnternetin gelişmesi ile birlikte, e-ticaretin ortaya çıkması, ticaret hacminin büyümesi, para transferi çok önem kazanmıştır. Bankacılık sektörü, EFT ve para transferi için birçok kolaylık sağlayacak uygulamalar da öne çıkardı, böylece tüketiciler ve ticaret kolaylaştırıcıları bu konudaki sıkıntıları çözüp para transferini daha hızlı ve kolaylaştırabilir. Günümüzde, banka şubeleri aracılığıyla, internet üzerinden ve telefon bankacılığı yoluyla para transferi ve EFT işlemleri yapmak mümkündür. Aynı şey, herhangi bir zamanda para aktarabildiğiniz sürece, EFT için de geçerli değildir. Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan Denizbank, müşterilerine elektronik ortamda para transferi için birçok olanak sunmaktadır. Denizbank EFT saatleri 2017 yılında 08: 30-17: 00 saatleri arasında. EFT, aynı gün saat 08: 30’dan sonra, saat 17: 00’den sonra gerçekleşecektir. EFT, bir sonraki iş gününde saat 08: 30’dan sonra yapılacaktır.

Kısacası, Denizbank hakkında bilgi verirsek; Denizcilik sektöründeki gelişmeyi desteklemek ve ülkemizin yeni kalkınması ve önemi için gerekli nakit desteği sağlamak için 1950 yılında kurulmuştur. İlk kurulan isim Denizcilik Bankası’dır. 1992 yılına kadar sektörde faaliyet gösteren Denizcilik Bankası, 1992 yılında Emlak Bankası ile birleşti. Daha sonra, özelleştirilen bankacı 1997 yılında Zorlu Holding tarafından satın alındı. DenizBank, 2012 yılına kadar Zorlu Holding’de faaliyetlerine devam etti ve Rusya’nın en eski ve en eski bankası olan Sberbank tarafından satın alındı. En büyük banka. Bugün, Sberbank’ın Denizbank’ın% 99,85’ine sahip.

Denizbank şubelerinin çalışma saatlerine bakacak olursa; Öğlen 09: 00-12: 30 saatleri arasında, öğle saat 12:30 – 13:30 saatleri arasında öğle yemeğinden 13: 30-17: 00 saatleri arasında. Denizbank İnternet Şubesi AçıkDeniz üzerinden şubelerden ayrılmadan EFT ve para transferi yapabilirsiniz. DenizBank’ın 444 0 800 telefon bankacılığı numarasını arayarak EFT ve banka havalesi işlemleri de yapabilirsiniz. Biraz hatırlatalım; DenizBank EFT saatleri 08: 30-17: 00 saatleri arasında ve transfer işlemleri için zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Transferlerinizi istediğiniz zaman transfer edebilir ve parayı transfer etmek istediğiniz hesaba aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın