2018 Anında Hesaba Aktarılan Kredi Veren Bankalar

Bankalar artık kredi limiti belirlemiyor. Reklamlar, kampanyalar, SMS ile yapılan kredi başvuruları, telefonla yapılan kredi başvuruları artık işleri daha da kolaylaştırıyor, kredi başvurularını internet bankacılığı ve mobil bankacılık yoluyla alıyor, bu krediyi anında onaylıyor ve doğrudan üstünde geçiyor.

Bazı durumlarda kredilere ulaşmak kolaydır; Vatandaşlar, ihtiyaç duyduklarında bile kredi kullanabilirler. Bu yöntemin olumsuz yönlerinden biri, olumlu tarafa bakarsanız, bankaya acil nakit ihtiyacıyla gitmeniz, şubeye gitmeniz, kuyruk için beklemeniz, bir sürü formda oturum açmanız, beklemek için beklemeniz gerekir. Kredi onayı vb. Süreç çok uzun olabilir. Böylelikle, kredinin verildiği bankaların bu başvurularının hemen ihtiyaç anında ya da hesabına geçtiğini söyleyebiliriz. Bu makalede, hesaba anında aktarılmış olan kredilendirme bankaları hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağız ve krediye nasıl başvuracağımıza kısaca değineceğiz.

Banka’ya Gitmeden Krediler Nasıl Çekilir?

Banka internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamaları; “UYGULAMA” adı verilen bir bölüm var. Kısa süre önce bir bankamatik kartı uygulaması, kredi kartı uygulaması ve bir kredi başvuru bölümü var. Bu kredi başvuru bölümünü tıkladıktan sonra; İstenilen kredi miktarı ve belirlenecek para miktarı ve başvuruyu tamamlamak için kontrol düğmesine tıklayın. Tabii ki, kredi sözleşmelerini ve koşullarını kabul edip etmediğiniz önceden bankanızdan borç aldığınızda imzaladığınız kredi anlaşması gibi sorular sorulur. Onları kabul etmezseniz, kredi başvurusu onaylanmaz.

Başvurunuz onaylanmışsa (yaklaşık 30 ila 60 saniye içerisinde belirlenecektir); Kredi tutarınızı harcamak isteyip istemediğiniz sorulur ve son onayınız verilir. Bu onay ile artık kredinizi geri çekebilir ve banka hesabınızın transfer edildiğini görebilirsiniz. Bu hizmeti sunan birçok banka var ancak hala bu adımı atmayan bankalar var. Şimdi bu bankalara bir göz atalım.

Anında Banka Havalesi Kredileri

T.C. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, Odeabank, Akbank, Aktifbank, Yapı Kredi Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Türk Finans Katılım Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankası.

Bu bankalara ek olarak, anında kredi izni alarak SMS yoluyla başvurup şubeden para dağıtabilecek bankalar da bulunmaktadır. Bu uygulama neredeyse tüm bankalarda bulunmaktadır.

Kredi, İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık başvurusunda bulunmak isteyenlere küçük bir hatırlatıcı varsa, bu kredilerin faiz oranları daha uygundur. Bu nedenle, kredinizi geri çekmeden önce, bir kredi kullanmak isteyip istemediğinizi sormanız gerekir. Ayrıca, bazı durumlarda, faiz oranlarındaki indirimin% 0,1 -% 0,2’ye kadar çıkabileceği düşünülmektedir. Bu, yüksek getirili kredilerdeki ciddi farklılıklara karşılık gelecektir.

Kategori: Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC Bankası, ING Bank, Odea Bank, QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası